19:15, 22.01.2020

С залізничного вокзалу пустять комунальний транспорт у всі райони Маріуполя

Зв'язок - буде! Маріупольці зареєстрували електронну петицію щодо прямого сполучення всіх районів міста із залізничним вокзалом. Петиція набрала необхідну кількість голосів. Тому кількість транспорту - збільшиться.

поділитись:
С залізничного вокзалу пустять комунальний транспорт у всі райони Маріуполя - фото 1

Разом із родиною Олеся подорожуватиме до Львова. До вокзалу приїхали на таксі, адже прямого зв'язку з Лівобережним районом та залізницею - немає. Громадським транспортом дівчина користується дуже часто. Тролейбусів - побільшало. Тому діставатися дому з Центрального району стало зручніше. Але не до вокзалу.

"Я живу на Набережной и мне подходит только 105, так если по прямой. Если - нет, то приходиться ехать до центра и с центра уже пересаживаться.
- а 105 часто ходить, чи рідко?
- Ну вообще редко, реденько. Можно было бы и по чаще".

До залізничного вокзалу транспорт має ходити, по-перше, частіше, а по-друге - бажано їхати без пересадок, вважає пан Андрій.

"Желательно, что бы со всех районов города сюда ходил автобус. Сюда надо, по любому. Поезда приходят, получается сообщение. А вечером вообще невозможно добраться никуда и после 8 нужно пешком идти и тут как бы темно, частный сектор, опасно" – каже маріуполець.

Маріупольці просять транспортний зв'язок не лише з залізничним вокзалом, але й з іншими районами міста. Про це неодноразово писали й на сайті електронних петицій. Нині створено близько 15 таких заяв. За словами директора департаменту транспорту та зв’язку Василя Клата, нові тролейбуси, які вже незабаром виїдуть на лінію, мають покращити ситуацію.

"Первая партия троллейбусов, в количестве 12 штук, уже в феврале месяце появится в Мариуполе. И там в течении 10-12 дней после поставки будут выведены на маршруты города. В целом мы ожидаем 72 троллейбуса, как я сказал. Они станут на все маршруты города. В том числе, мы надеемся и верим, что сильно усилим направление на жд вокзал коммунальным транспортом" – зазначив директор департаменту транспорту та зв'язку Ваиль Клат.