22:01, 18.06.2020

Санкції проти Росії та можливості для України

На черговій онлайн дискусії Київського Безпекового Форуму обговорять санкції для РФ та можливості для нашої країни. Старт 19 червня о 15:00

поділитись:
Санкції проти Росії та можливості для України - фото 1

Нова онлайн дискусія Київського Безпекового Форуму, присвячена колективній політиці Заходу проти агресії Росії і на підтримку України.

8 червня 2020 року співголови двопартійної Групи підтримки України в Конгресі Сполучених Штатів закликали уряд США застосувати санкції проти російських компаній, які наважаться продовжити будівництво сумнозвісного магістрального газопроводу Північний потік-2.

11 червня Північноатлантична Рада, керівний орган НАТО, прийняла рішення про надання Україні нового статусу партнера з розширеними можливостями, що свідчить про появу нової якості наших відносин на шляху до повноправного членства України в Альянсі.

- Нові санкції Заходу проти Росії.
- Нові можливості НАТО для України.
- Як зупинити російську енергетичну окупацію в Європі?
- Що означає новий статус України у партнерстві з НАТО?
- Як зміцнювати єдність Заходу і обороняти Україну?

Ці питання обговорять авторитетні гості Форуму.

- Марсі Каптур, видатний американський політик, член Конгресу Сполучених Штатів, член Демократичної партії і співголова Групи підтримки України в Конгресі Сполучених Штатів.

- Д-р Майкл Карпентер, виконавчий директор Пенн-Байден Центру з дипломатії та глобальної взаємодії, колишній заступник помічника Міністра оборони і зовнішньополітичний радник Віце-президента США Джо Байдена.

- Посол Александр Вершбоу, відомий американський дипломат, відзначений найвищою нагородою Державного департаменту США, колишній посол при НАТО у 1997-2001 роках і в Росії у 2001-2005 роках і колишній заступник Генерального секретаря НАТО.

- Арсеній Яценюк, Голова Київського Безпекового Форуму і Прем’єр-міністр України у 2014-16 роках.

- Данило Лубківський, заступник Міністра закордонних справ України у 2014 році і член Наглядової ради фонду «Відкрий Україну».

Початок 19 червня о 15:00. Трансляцію можна подивитися ТУТ.

Санкції проти Росії та можливості для України - фото 20249