21:30, 28.08.2020

САП закриває справу Роттердам +. Справа виявилася безпідставною

Формула не завдала збитків державі, а ціна на вугілля була навіть нижчою за ринкову

поділитись:
САП закриває справу Роттердам +. Справа виявилася безпідставною - фото 1

Повний нуль - із таким результатом САП закриває справу Роттердам +. Підозрюваних немає, шкоду державі, якою маніпулювали 3,5 роки теж не знайшли. Жодна експертиза її не підтвердила. А та, що слідчі отримали минулого тижня, навіть довела, що ціна на вугілля за формулою Роттердам плюс була нижчою за ринкову. Нині Спаціалізована антикорупційна прокуратура внесла відповідну постанову. Чи рахуватимуть інші державні збитки? 7 прокурорів і 15 детективів на розслідування витратили майже 100 мільйонів гривень.

«Кримінальне провадження закрито в частині щодо підозрюваних у зв’язку з невстановленням достатніх доказів для доведення винуватості особи в суді і вичерпанням можливості їх отримати, а також у зв’язку з відсутністю складу кримінального правопорушення», - повідомляється на сторінці САП у Facebook

«Відсутні будь які докази, їх і бути не могло щодо того, що формула «Ротердам+» начебто була неправильною. Справа є безперспективною юридично, економічно вона не була обґрунтована, спостерігалося безліч порушень. Вважав її тоді, вважаю її і зараз політично вмотивованою та бездоказовою. Сьогоднішнє рішення САП це лиш підтвердило», - зазначив голова НКРЕКП (2015-2018) Дмитро Вовк.