09:19, 04.11.2019

Сертифіковані вчителі отримуватимуть 20% надбавки

Сертифіковані вчителі отримуватимуть 20% надбавки 04.11.2019

поділитись:
Сертифіковані вчителі отримуватимуть 20% надбавки - фото 1

807 вчителів початкових класів взяли участь у другому етапі пілотної сертифікації - незалежному оцінюванні професійних знань і вмінь. Результати тестування, яке проходило у формі ЗНО, педагоги отримають до 21 листопада.

Попередньо учасники пройшли перший етап сертифікації, під час якого відібрані Державною службою якості освіти експерти вивчали їх практичний досвід роботи.

Другий етап проводився у формі тесту, який тривав 180 хвилин. До нього увійшло 100 завдань різного типу, які перевіряли рівень обізнаності в організації навчального процесу, виховання і розвитку учнів, створення інтерактивного освітнього середовища. Максимальна кількість балів, яку можуть набрати учасники - 100. Про це повідомляє інтернет-ресурс Освіта.

Найближчим часом буде визначено граничний бал «склав / не склав» для учасників сертифікації. У ньому будуть враховуватися результати вивчення практичного досвіду роботи і незалежного тестування.

Якщо учасник подолає поріг по тестуванню і не подолає по вивченню практичного досвіду - комісія може прийняти рішення вивчити його е-портфоліо. За результатами цього розгляду комісія може прийняти рішення про успішне проходження учасником сертифікації.

Вчителі, які успішно пройдуть сертифікацію, протягом 3 років отримуватимуть 20% надбавки посадового окладу. Крім цього, проходження сертифікації зараховуватимется як атестація педагогічного працівника з присвоєнням йому наступної категорії або підтвердженням наявної вищої.