18:11, 22.11.2019

Сезон головних уборів відкрито – що купити цьогоріч?

Сезон головних уборів відкрито – що купити цьогоріч? 22.11.2019

поділитись:
Сезон головних уборів відкрито – що купити цьогоріч? - фото 1

Хутрові, шерстяні та кашемірові. Деякі обирають за практичністю, а дехто полюбляє більш екстравагантні моделі. Що носитимемо цього сезону?

На вулиці вже зимно. Тож ідемо утеплюватися. На черзі шапки. Дивимося, що пропонують продавці цього сезону.

На вітринах - вибір великий. Пані Катерина - продавчиня. Запевняє, теплу шапку можна купити за триста гривен. Каже: нині в тренді - речі з натуральних матеріалів.

"Ангорка, потом шерсть, идет направление на более натуральные ниточки, это будет махер. В основном сейчас очень любят одевать - в наборах. То есть хомут на шею, шапочка. Это и красиво, и удобно, и практично".

Для тих, хто полюбляє хутро - асортимент теж чималий.

"Норка дороже, шиншилка дешевле, ушаночки тоже не выходят из моды".

Найдешевший капелюх стане у 1600 гривень. Аби такий аксесуар прослужив довго - потрібно за ним правильно доглядати, радять продавці. Особливо, якщо потрапили під дощ.

"Труханите ее и поставьте сушить, не возле горячего, а в комнатной температуре. На вазочке просушили, прочесали масажечкой или расчесочкой и пошли. Она ничего не боится, это мех натуральный - не искусственный, долговечный".

А хто хоче ексклюзивний варіант - може піти до ательє. Там за шапку просять щонайменше 100 гривень. Натомість обіцяють дуже зручну та теплу річ.

"Мембранный флис, новая тканюшка, он не продуваемый, на самом деле - очень шикарная штука. Немножечко приглушается звук, но тем не менее со временем привыкаешь" – розповідає швачка Катерина Полинь.

У ательє додають: підібрати аксесуар можна навіть найвибагливішим.