13:30, 28 серпня

Сезон Мирного літа 2021 закрито

Страхи і стреси вони залишають в минулому. У новий навчальний рік беруть лише позитивні емоції! За два тижні в оздоровчому центрі Святогір'я діти-переселенці, жителі прифронтової зони та непідконтрольної території міцно здружилися і неохоче роз'їжджаються по домівках.

поділитись:
Сезон Мирного літа 2021 закрито - фото 1

Позитивні емоції - замість страхів. Відверті розмови - замість замовчання. Наприкінці зміни у літньому таборі - дітей не упізнати!

Із психологами працювали інтенсивно, бо кожен з хлопців і дівчат має непросту долю. Вони зіткнулися з війною на Донбасі і потребують особливої уваги дорослих.

Щоб уникнути руйнівних наслідків пережитої травми - для цих дітей влаштовують відпочинок у найкращих оздоровчих центрах країни. Нинішнього літа - у Святогір'ї. На згадку про це - висадили цілу Алею троянд. Кожна троянда - це символ однієї історії жителя Донбасу, долю якого докорінно змінив збройний конфлікт.

Під час закриття зміни 2021 усі діти отримали сертифікати про навчання, яке пройшли під час відпочинку та переглянули освітній серіал.

Фонд Ріната Ахметова - єдиний в Україні - системно й масштабно допомагає дітям Донбасу, які зазнали поранень або психологічних травм. Перед від'їздом - діти обмінюються контактами, щоб і надалі підтримувати зв'язок.