18:50, 05.08.2019

Шахраї полюють на відпочивальників - як не стати їх жертвою?

Шахраї полюють на відпочивальників - як не стати їх жертвою? 05.08.2019

поділитись:
Шахраї полюють на відпочивальників - як не стати їх жертвою? - фото 1

Будинок біля моря чи в горах - за привабливими цінами. На такі оголошення на сайтах-одноденках купуються довірливі. Платять за оренду і... псевдо-власники зникають. Як не потрапити в пастку?


Двокімнатна квартира в Одесі за кілька метрів від моря. Вартість оренди - на кількасот нижча, ніж у десятках інших оголошень. Саме це привабило киянку Валентину Агеєву, яка планувала відпустку на півдні. Власник запропонував забронювати квартиру та наперед скинути частину суми – трохи більше 100 доларів. А вже за кілька днів це оголошення - зникло з сайту. Так само як і власник - з її грошима.


У сезон відпусток шахраї встигають по кілька разів на добу здати чужі квартири й будинки. Завдаток незнайомцю - перше, що має насторожити, кажуть рієлтори. Оселю на відпочинок - варто шукати лише на спеціальних сайтах. Щоб не винайняти чуже житло - попросіть надіслати копії документів на квартиру. А також - якомога більше світлин помешкання.


За плечима Ольги Аврамченко - 11 країн. Перше, на що звертає увагу під час пошуку житла - відгуки на сайтах бронювання - від таких же мандрівників. Відгуки свідчать - житло, яке пропонують до оренди, існує. А ще - не зайвим буде перевірити номер телефону власника - через пошукові інтернет-системи. Раптом, хтось із туристів уже на нього скаржився.