18:49, 21.01.2020

Шанс на порятунок для дитини із вадою сердця

Батьки завжди турбувалися про здоров'я дитини. Але в сина виявили проблеми. Інфекціоністи звернули увагу на стан носо-губного трикутна на обличчі Андрійка.

поділитись:
Шанс на порятунок для дитини із вадою сердця - фото 1
"Лікар зауважила, що трішечки є синюшність. Порадила нам пройти УЗД в кардіоцентрі. Там нас приголомшили новиною про те, що у нас порок серця. Дуже великий. Великий отвір - до сантиметра".

Чекали до двох років, щоб вада заросла. Але цього не сталося. Довелося їхати до Києва, де кардіохірурги повідомили про інноваційний метод, що усуває дефект за півгодини. Але для цього потрібен дорогий імплант.

"Почали обдзвонювати різні благодійні фонди та Фонд Ріната Ахметова відгукнувся на наше прохання про допомогу".

У грудному віці такі операції ліпше не робити, кажуть медики. Вік Андрійка - два роки - оптимальний для усунення вади. Бо згодом дефект міг стати причиною важких захворювань. Після операції серцю малюка ніщо не загрожує. Імплант із дорогого сплаву назавжди позбавить хлопчика вади серця.

"Ми від щирого серця вдячні Рінату Леонідовичу за надану допомогу. Та не вистачить всіх мов на світі, всіх слів подяки, щоб передати те, що у нас в серці зараз".

Сто вісімнадцять оклюдерів завдяки Фонду встановили дітям. Андрійко - один і з них.