11:09, 15.11.2020

Що обирають жінки у цьому сезоні: шуби чи пуховики?

Із натуральним хутром і на синтепоні. Зима вже близько, тож час утеплюватися. Скільки грошей доведеться викласти за новий образ?

поділитись:
Що обирають жінки у цьому сезоні: шуби чи пуховики? - фото 1

Анастасія влаштувала собі шопінг. Шукає зимову куртку - в межах трьох тисяч гривень.

"Довший, тепліше і темний, щоб не сильно видно, як брудниться, щоб не сильно часто прати. Я не люблю хутра, зовсім. Це вже давно виглядає старомодно", - каже покупчиня.

Ціни на теплий одяг суттєво не змінилися, в порівнянні з торішнім сезоном. Можна знайти вбрання й за тисячу-півтори. З наповнювачів - як натуральний пух, так і звичайний синтепон.

"Довший варіант воліють жінки 30-40 років. Молодь віддає перевагу більш короткі варіанти, більш яскраві варіанти. Вони у нас теж досить теплі", - розповідає продавчиня Вікторія Січкар.

На ринку теж обрати є з чого.

"Куртка півтори тисячі, китайське пальто з чорнобуркою 3500, без хутра парочка йде 2300".

Пропонують ще й зимове пальто. Та від такого верхнього одягу останнім часом жінки відмовляються. Бо в машинці його не випереш.

"А кашемірове пальто тільки повинні в хімчистку здавати. Або ручне прання, акуратно щіточкою, треба повозитися, щоб самому випрати", - розповідає продавчиня Ангеліна.

А ось соболь, норка та нутрія цьогоріч не в тренді. Хочете собі шубу, ще й з натурального хутра? - прихопіть побільше грошей. Ціни на вироби з норки стартують від 10 тисяч. Куди дешевший верхній одяг із екоматеріалів. Тому й в попиті у молоді.

За екошуби правлять трохи більше тисячі гривень. А головне - при їх виробленні жодна тварина не постраждала.