10:00, 12.04.2020

Що роблять на карантині відомі маріупольці?

Зранку - кава та сніданок. А впродовж дня домашні справи та тренування. Артистка драмтеатру Дар'я Недавня не сумує на карантині: готується до майбутніх вистав, читає книжки та пише картини.

поділитись:
Що роблять на карантині відомі маріупольці? - фото 1

Дар'я Недавня - акторка Маріупольського Драмтеатру. Найважливішими у кар'єрі вважає - роль Ангеліни в містерії "Майдан інферно" та Жанни Д'арк в рок-опері "Біла ворона". Жінка живе з чоловіком та донькою Нікою. На вулицю зараз вони виходять лише вигуляти собаку та за продуктами. Ділиться - на карантині лягати спати та вставати стала пізніше. Проте тренується - щодня. Крім того, займається гімнастикою та співає.

«Естественно поддерживать в форме себя надо. Распевками дома занимаюсь, читаю тексты на украинском языке и то, что я не люблю больше всего - это работа над ошибками. Я смотрю видео, записываю, что я где сделала не так. Можно сейчас этим заниматься, потому что на это есть время», - розповідає акторка.

Каже: за роботою вже скучила. Проте й удома завжди є чим зайнятися.

«Я такой человек, что мне дома всегда есть чем заняться, мне не скучно дома. Я шью, рисую, готовлю, играю. Не знаю, мне всегда весело дома. Такого нет, что я хандрю», - каже Дар’я.

А ще, жінка на карантині втілила в життя давні задуми, на які раніше не вистачало часу.

«Я нарисовала картину. Ну, такую. Конечно - это детский сад. Рисую я довольно посредственно, но нарисовала красками. Сейчас она висит у ребенка в комнате. Еще я посадила несколько сортов салата, пусть растет».

Також Дар'я Недавня у вільний час прибирає оселю та готує разом із донькою. І радить маріупольцям, за можливості, залишатися вдома.