10:36, 09.04.2020

Шоппінг під час карантину – де купити одяг?

Магазини закриті, та багатьом навесні хочеться чогось яскравого та новенького. Тож, де саме можна купити зараз одежу?

поділитись:
Шоппінг під час карантину – де купити одяг? - фото 1

Яскраві сукні, новенькі джинси та кеди. Карантин-карантином. Та дівчата, як і раніше - думають про гардероб. І шукають, де б придбати вбрання.

Катерина зазвичай замовляє одяг онлайн. Бо там модні новинки з'являються швидше, ніж у магазинах. До того, ж нині - купити вбрання можна лише в інтернеті. Проте чергове придбання засмутило дівчину.

«Футболка виявилася не того кольору, яке я замовляла. Я написала, про те що замовлення прийшов іншого кольору, мені сказали, що ми надіслали ваше замовлення. І просто заблокували, щоб я не могла писати. Мені дуже подобалася сторінка, там гарні моделі, я досить за нею стежила», - каже дівчина.

Таке може трапитись із кожним. У інтернеті легко помилитися з розміром чи фасоном. Та що робити, коли всі магазини на замку? Пані Жанна впевнена - нині час не для шопінгу.

«Краще поберегти своє здоров'я. Походимо поки в тому, що є. Це все тимчасово -перетерпім. Найголовніше, щоб було менше смертей і були продукти в магазинах. Ось це зараз найнеобхідніше», - каже жителька Маріуполя Жанна.

А ось Анастасія встигла придбати все необхідне ще до початку карантину.

«Всього вистачає! Я більше тепер дотримуюсь мінімалізму, вважаю, що у мене тепер достатньо речей».

Деякі магазини перейшли в "мережу". Та як знайти їх у інтернеті - не вказали. Де-не-де - на крамницях пишуть номер телефону. Та додзвонитися туди - справа не з легких. Вплинув карантин і на роботу пошти. Відправлень - поменшало.

«Ми спостерігаємо невелике зниження, порядком 20 відсотків, сьогодні знизилася. І за рахунок Китаю в тому числі. Якщо раніше ми отримували багато посилок з Китаю. То зараз значне зменшення», - розповіла менеджерка Укрпошти Ольга Криштофович.

Та якщо ж ви таки вирішили замовити вбрання по пошті - бажано не заносити посилку додому. Забрати лише її вміст. І жодних примірок одразу після покупки.

«Є варіанти захисту часом. Краще на добу, на двоє вивісити, якщо є балки-на балкон. Прогладжування теж знищує віруси, мікроорганізми. Особливо з використанням пара. Нижня білизна обов'язково підлягає пранню-перед тим, як його перший раз одягати», - розповіла спеціалістка маріупольського управління держпродспожив служби Ірина Масенкова.

Ще одна порада - купувати в перевірених продавців. Аби не отримати від онлайн-шопінгу замість релаксу - зайвих проблем.