09:15, 13.08.2019

Шукаємо народних блогерів

Шукаємо народних блогерів 13.08.2019

поділитись:
Шукаємо народних блогерів - фото 1

У серпні-вересні інформаційна платформа «Сьогодні» і телеканал «Україна» проведуть «Народний рейтинг блогерів», у якому інтернет-користувачі прямим голосуванням визначать кращих українських блогерів у десяти номінаціях.


Рейтинг об’єднає авторів, що ведуть власний блог в Instagram, Telegram, на Youtube або у Facebook в українському сегменті Інтернету, мають не менше 1000 підписників і звертаються до різних тем: економіки, бізнесу, здорового способу життя, моди, краси, спорту, психології родинних стосунків, бізнесу, громадських та соціальних ініціатив, освіти, мистецтва, творчості, подорожей та багатьох інших, окрім політики.


Рейтинг проходитиме в два етапи: перший – подача заявок та формування шорт-листів членами журі; другий – народне голосування.


12 серпня до 31 серпня на сайті «Сьогодні. Lifestyle» розпочався прийом заявок. З поданих заявок члени журі шляхом рейтингового оцінювання сформують шорт-лист з 10 блогерів для кожної номінації. Головними критеріями в оцінюванні заявок будуть якість та оригінальність контенту, взаємодія блогера з прихильниками. Експертами Рейтингу стануть професіонали, кожен з яких створює унікальний та яскравий контент в соціальних мережах і традиційних медіа.


9 вересня на сайті «Сьогодні» стартує голосування «Народного рейтингу блогерів». Щодня інтернет-користувачі зможуть віддати свій голос за одного номінанта в кожній номінації. Голосування триватиме до 22 вересня. Результати голосування будуть оголошені на майданчиках інформаційної платформи «Сьогодні».


Більш детально умови участі та правила проведення «Народного рейтингу блогерів» читайте за посиланням. Заявку на участь у «Народному рейтингу блогерів» можна подати тут.