19:04, 05.11.2020

Скільки на карантині студенти заплатять за гуртожиток?

Перерахунок чи повна оплата? На період дистанційного навчання більшість студентів виїхали з гуртожитків. Нині - опрацьовують матеріали вдома. Чи зберігають за ними місця та як молодь сплачує рахунки в період онлайн-занять?

поділитись:
Скільки на карантині студенти заплатять за гуртожиток? - фото 1

Четверокурсниця Катерина Синиця з Краматорська. Вчиться в університеті управління. Каже, з середини жовтня почали займатися дистанційно. Тож поїхала додому. Додає, у цей період за гуртожиток не платитиме, а місце за нею залишили.

«Оплачуємо щомісяця. Один місяць прожили і за нього сплатили, 550 гривень. Платили ось на початку жовтня по вересень і ось Повинні заплатить в листопаді до 10 числа по жовтень», - розповідає студентка.

А ось у Приазовському Державному технічному університеті студенти можуть оплатити гуртожиток заздалегідь, розповідає ректор В'ячеслав Волошин. Усього там проживає 450 юнаків та дівчат. Поїхали додому приблизно дев'яносто. Всім охочим зробили перерахунок.

«Бухгалтерія стежить за цим моментом. Я підписав достатню кількість заявлений з проханням зробити перерахунок. Ми зобов'язані, тому що хлопці там не живуть. Розумієте, за ними місце зберігається, перерахунок робиться. Щоб хтось просив перенести на наступний період, таки заявлений поки що не було», - каже ректор ПДТУ В'ячеслав Волошин.

У Маріупольському ж державному університеті від коментарів на цю тему відмовились, пояснивши це виборами ректора.

Виїжджають студенти з гуртожитків за рекомендаціями Міноствіти. Де пояснюють - такі заходи потрібні аби знизити ризик захворювання.