19:13, 28.05.2020

Скинути зайву вагу або наростити м'язи. З понеділка у Маріуполі запрацюють спортивні зали

З 1-го червня у Маріуполі відновлять роботу спортивні зали. Які заходи безпеки мають вживати тренери та відвідувачі? І чи обов'язково носити у спортклубі маски та рукавички?

поділитись:
Скинути зайву вагу або наростити м'язи. З понеділка у Маріуполі запрацюють спортивні зали - фото 1

Євген - тренер. Під час карантину займався з клієнтами онлайн. Нині не може дочекатися відкриття спортклубу. Зауважує, охочих позайматися має побільшати.

"При чому навіть дзвонили і нові люди, вже хочуть тренуватися почати. Я думаю, що не дивлячись на те, що сезон закінчився люди йтимуть до зали, приводити себе в форму. Вдома мало повітря, мало місця. Мало атмосфери, яка тебе мотивує", - відзначив тренер Євген Злобін.

У спортзалі вже пристосувалися до нових правил. Біля дверей - безконтактний антисептик. Адміністраторка Ганна в масці та рукавичках.

"Перш за все на вході у нас буде вимірюватися температура клієнтів, для того, щоб бути впевненими, що клієнт здоровий. Між ящиками у нас буде відстань, щоб не було великого скупчення клієнтів, якщо вони прийдуть в один час", - розповіла адміністраторка спортклубу Ганна Миронюк.

Тому деякі ключі від шафок - забрали. Аби відстань між комірками була не менше двох метрів. Тренажери оброблятимуть кілька разів на день. На одного відвідувача виділятиметься 10 квадратних метрів. Великого скупчення людей, обіцяє керівництво, не буде.

"У нас усі зали чималі, щоб люди могли вільно приходити. І навіть в звичайному режимі. Це вкрай рідкісні випадки, коли набереться більше. Якщо зал у нас 1200 квадратів. Звичайно запобіжних заходів ми просимо дотримуватися, основна частина це звичайно на нас" ,- відзначив директор спортклубу Дмитро Степнов.

Якщо хтось захоче займатися в пов'язці, то її варто буде змінювати щодесять хвилин, наголошують лікарі. А про рукавички в залі можна забути - це травмонебезпечно. Деяким медики радять поки взагалі відмовитися від тренувань.

"Дітям не рекомендуємо відвідувати закриті спортивні приміщення, закриті зали. А також не рекомендується відвідувати особам з хронічними захворюваннями серцево-судинної системи, захворюваннями органів дихання, з цукровим діабетом, старше 60 років. Тому що у них захворювання коронавірусом протікає агресивно і може привести до ускладнень", - зауважила лікар-інфекціоніст Людмила Шевченко.

Та рекомендують: заняття спортом у закритому приміщенні нині варто скоротити мінімум на півгодини.