19:30, 25.10.2019

Складна хвороба - випробування для 13-річної дитини

Складна хвороба - випробування для 13-річної дитини 25.10.2019

поділитись:
Складна хвороба - випробування для 13-річної дитини - фото 1
7 років поспіль він прямує до своєї мети! Весь вільний час 13-річний Ярослав присвячує улюбленій справі - футболу. Хлопець мріє про спортивну кар'єру і робить усе, аби досягти у цьому успіху.

Проте на заваді стала складна хвороба. Футбол для нього вже давно на першому місці! Грає і вболіває Ярослав змалечку.

«Моя мечта в футболе – это чтобы вырасти и прославить город Мариуполь. И просто попасть в какой-то хороший клуб».
А поки хлопець тренується в місцевій юнацькій команді. Завжди активний і витривалий, Ярослав почав помічати слабкість після фізичних навантажень. На обстеженні з'ясувалося, що у хлопця - вада серця. Для мами діагноз пролунав, мов вирок. Невдовзі вона із сином опинилися в столичній лікарні. Сам Ярослав сприйняв новину дуже по-дорослому.
«Я сидел, ждал маму, она пришла, сказала, что всё будет нормально, но я-то понимал, что придется делать операцию и я с этим спокойно смирился».
Лікарі пояснили, що отвір у серці хлопчика можна закрити оклюдером - безболісно і без тривалого відновлення. От тільки кошти на сучасний пристрій сім'ї, яка складається з мами і сина, взяти немає де. Тоді вирішили звернутися до Фонду Ріната Ахметова. Операція пройшла успішно! Ярослав назавжди забуде про ваду серця. Тепер такі ускладнення майбутньому футболісту не загрожують!