19:25, 07.10.2019

Сміттєві суперечки

Сміттєві суперечки 07.10.2019

поділитись:
Сміттєві суперечки - фото 1

На сайті місцевих петицій одні маріупольці пропонують відмовитись від сміттєпроводів у багатоповерхівках. Інші пропонують навіть не розглядати таку пропозицію. Як містяни аргументують свою позицію?

Сто дев'яносто три проти ста семи. На сайті місцевих петицій триває збір голосів за і проти ліквідації сміттєпроводів у багатоповерхівках. Перша набрала вже більше половини необхідних голосів. Серед згодних і голова ОСББ пан Олексій. На його думку, сміттєпровід - джерело антисанітарії. І - створює небезпеку пожежі.

А ось авторыв протилежної петиції підтримує пенсіонерка Людмила Григоріївна.

«У нас очень много пожилых людей в подъезде, в доме. И когда начинается гололед, тогда он нужен этот мусоропровод, чтобы тут не падали. Потому что гололед - скользко для нас и все».

Комунальники ж упевнені - це питання треба вирішувати не на міському рівні, а індивідуально. Наголошують - ліквідувати сміттєпровІд у під'їзді можна за згодою більшості його мешканців.

«Якщо в одному будинку люди живуть і хочуть користуватися, то я не бачу сенсу регулювати це на рівні якогось регуляторного акту чи щось» - каже начальник управління житлового фонду Андрій Гутніков.

Петиції ж розглянуть, якщо вони наберуть 250 і більше голосів. Триватиме збір онлайн-підписів протягом двох місяців.