19:20, 11.10.2019

Сьогодні міжнародний день дівчат

Сьогодні міжнародний день дівчат 11.10.2019

поділитись:
Сьогодні міжнародний день дівчат - фото 1

Виїжджають на передову, ловлять злочинців і направляють екіпажи для порятунку життя. У міжнародний день дівчат ми поспілкувалася з представницями чоловічих професій аби дізнатися, чи насправді жінки - слабка стать?

Замість сукні - форма. Та о 7 ранку вже на роботі. Валерія Карпіленко - прес-офіцер прикордонного загону. Працювати їй доводиться не в штабі, а на передовій.

«Це обстріли, це поранені, це 200-ті в тому числі. Ти розумієш, що у першу чергу маєш виконувати свою роботу. Ти маєш виконувати свою задачу, задачу-воїна інформаційної війни-ти маєш продовжувати зйомку».

Крім фотоапарата бере бронежилет. А ось у місті за порядком стежить – Вікторія Зозуля. Каже, робота небезпечна, але вже звикла. На чергуваннях жіночу сумочку заміняє зброя. Патрульна говорить, без підтримки рідних довго не витримала б.

«Родители всегда поддерживают. Супруг также в органах, в патрульной полиции у нас такой семейный подряд.Максимальный риск опасности, присутствует ежедневно».

Анна диспетчерка пожежної частини. Розповідає - викликів буває чимало. Особливо влітку - коли спека. Тому діяти потрібно - швидко. А для цього - лічені хвилини. Каже, по-справжньому відволікається лише вдома.

«Робота вона на роботі, в любому розкладі. Приходячі додому ми вже інші жінки. Професія відповідальна, але на сімейне життя ніяк не впливає».