19:05, 17 лютого

Сьогодні на засіданні виконкому розглянули понад сто питань

Виконання міського бюджету, будівництво спортивних майданчиків, благоустрій території біля гімназії-школи №27 та мініпритулок для вуличних тварин.

поділитись:
Сьогодні на засіданні виконкому розглянули понад сто питань - фото 1

Загалом члени виконкому розглянули понад сто питань. Обговорили й запровадження електронного квитка для громадського транспорту. Це дасть змогу маріупольцям сплачувати за проїзд навіть банківськими картками або телефоном. Експериментальний проєкт планують запустити вже навесні.

«До пілотного проєкту входить: підписання угоди з оператором та пілотна експлуатація на автобусному маршруті №16а. Який поєднує житловий масив "Західний" з Лівобережнім районом. Також планується встановити 40 валідаторів на 10 одиниць рухомого складу. На одну одиницю буде встановлено 3 стаціонарних валідатора та один мобільний, переносний валідатор для кондуктора», - розповів директор департаменту транспорту та зв'язку Василь Клат.
Сьогодні на засіданні виконкому розглянули понад сто питань - фото 35616

 

«80% пасажиропотоку - це сьогодні комунальний транспорт. І наш комунальний транспорт ми сьогодні поетапно, після пілота будемо наповнювати валідаторами і відповідно будемо реалізовувати вже безконтактний проїзд. Це означає, що не потрібно буде використовувати живі гроші. Досить буде придбати картку або мобільний додаток», - наголосив мер Вадим Бойченко.