20:39, 26 січня

Сьогодні в Маріуполі відкрили новий фронт-офіс управління Пенсійного фонду

Тепер жителі Центрального та Приморського районів зможуть отримати послуги у сучасних та комфортних умовах. У центрі обслуговується близько 110 тисяч пенсіонерів.

поділитись:
Сьогодні в Маріуполі відкрили новий фронт-офіс управління Пенсійного фонду - фото 1

 

Замість вузьких коридорів - просторе приміщення. Новий фронт-офіс Пенсійного фонду для прийому громадян презентували в Центральному районі. Пані Тетяна сподівається, що тепер обслуговування стане швидшим та зручнішим.

«Я думаю, буде координатор. Напрямок людей повинен бути організований. Записи щоб велися нормально, щоб людей менше було, мерзло на вулиці. І, звичайно, культура обслуговування. Вже видно», - каже пенсіонерка Тетяна.

Усередині - зручна зона очікування, а також санвузол для людей з інвалідністю та багато тактильних пристроїв. Є всі елементи інклюзивного обслуговування, яких не було в старому приміщенні.

«Площа прийому громадян та, яку от ви бачили, вона вдвічі більша ніж та, де ми до цього приймали наших відвідувачів. В понеділок вже люди будуть заходити в цей сервісний центр», - розповідає начальник маріупольського об'єднаного управління ПФУ в Донецькій області Ігор Полив'яний.

Прийти на прийом можна особисто або ж записатися в електронну чергу. За словами керівників, така система дозволить скоротити час обслуговування до 15 хвилин. Проте головна мета - надання послуг дистанційно.

«Десь 30% - це звернення працюючих людей за довідками. Маючи сервіси електронні, через портал Пенсійного фонду України, ці всі довідки можна оформлювати дистанційно», - розповідає начальниця ГУПФУ в Донецькій Області Наталія Рад.

За словами начальниці Маріупольського об'єднаного управління, сьогодні в місті зареєстровано понад двісті тисяч пенсіонерів. З них 67 тисяч - це переселенці. Тож важливо постійно проводити роботу з інформування. Нагадаємо, торік подібні фронт-офіси відкрили також у Покровську, Краматорську, Слов'янську, Костянтинівці та Добропіллі.

Офіс працює за адресою: вул. Зелінського, 27-А.