19:12, 30.04.2020

Сьогодні в Маріуполі запрацювали сім продуктових ринків

Дозвіл отримали. Їх щоденно контролюватимуть. У разі порушень - штрафуватимуть. На який час відкрита робота та які ризики прогнозують підприємці?

поділитись:
Сьогодні в Маріуполі запрацювали сім продуктових ринків - фото 1

 

На Центральному ринку майже пусто. Пан Микола розповідає, прийшов - дарма. Хотів купити овочі. Проте їх немає. Працює лише чотири торгові точки.

Сьогодні в Маріуполі запрацювали сім продуктових ринків - фото 15464

 

«Тому що на ринку все-таки краще вибір. І ціноутворення краще, ніж в магазині».

Без роботи сиділа місяць, скаржиться пані Віра. Торгівля - її єдиний заробіток. Підприємниця сім років продає ковбасу, масло та сири. Тепер закуповує небагато товару.

«Ні, не пропаде, ми беремо те, що знаємо, що є попит на нашу продукцію. Знаємо, що сьогодні зможемо продати. На всій продукції є дата виготовлення плюс супроводжуючі документи. Збитки тримаємо, але на роботу йти треба в будь-якому випадку», - каже підприємниця Віра.

А пані Юлія тримає лавку з м'ясом. Каже, постійні нововведення додають чимало клопоту.

«Це дуже важко. І чекаємо ще перевірки, тому що в минулий раз, коли нас відкрили, у нас було 4 перевірки в день. Звичайно, переживаємо, в той раз нас закрили, а ми купили товар, попрацювали один день і нас закрили, і добре у мене постачальник забрав товар, я домовилася», - каже підприємниця Юлія.

Поки в місті працюють сім ринків. Завтра планують відкрити ще два.

«"Славутич" і "Привоз" і далі, з понеділка комісія відновить роботу з перевірки всіх, хто лишився ринків, сумарно 8 ринків ще не проводили обстеження. Контроль буде строгий, контроль буде постійний по виконанню тих, що не наших вимог», - зазначив заступник міського голови Сергій Орлов.

У складі комісії - представники міськради, держпродспоживслужби та правоохоронці.