19:30, 10.11.2021

Сьогодні відзначають Всесвітній день науки в ім'я миру та розвитку

До цього свята долучаються всі охочі: від професорів та викладачів до аспірантів і студентів. Хто тримає руку на пульсі прогресу у Маріуполі?

поділитись:
Сьогодні відзначають Всесвітній день науки в ім'я миру та розвитку - фото 1

 

Всесвітній день науки вперше відзначили у 2002 році. Його мета - підкреслити роль розвитку та вдосконалення вже набУтих знань у суспільстві. А також наголосити на важливості та актуальності технологій у повсякденному житті.

Богдан навчається на третьому курсі. Він - майбутній археолог. Ділиться, встиг двічі побувати на справжніх розкопках. Та під час останньої знайшов шаманів, які були поховані в курганах. Хлопець додає, наука робить наше життя цікавішим.

А ось торік цей день був присвячений темі коронавірусу. Адже саме медична наука дозволяє нам продовжувати життя, стежити за станом нашого здоров'я, захищати організм та зміцнювати його.

Джерелами наукової інформації є й музеї. Краєзнавці підкреслюють - екскурсії до культурних закладів служать чудовим доповненням до навчальних програм, допомагають позбутися хибних уявлень та міфів про науковий прогрес.

Науковці додають, залучення громадян до участі в навчальній діяльності допомагає їм в подальшому зробити усвідомлений вибір як в особистому, так і в професійному планах.