19:01, 10.10.2019

Сьогодні відзначають Всесвітній день зору

Сьогодні відзначають Всесвітній день зору 10.10.2019

поділитись:
Сьогодні відзначають Всесвітній день зору - фото 1

Лікарі наголошують - останнім часом зір, особливо у дітей, погіршується. Його втрата проходить безсимптомно. Але у 80% випадків ці порушення можливо попередити. Як?

Ігри, харчування, сон і обов'язково - лікування. До спеціалізованого садка №155 ходять діти з різними вадами зору. Зараз на процедурах старша група. Апарати - дуже ефективні. Тому й результат - теж є, розповідає медсестра Ніна Мечетна.

«Дети у нас приходят как слобовидящие уже когда готовятся к школе уходят, то практически ребенок хорошо видит».

На відміну від дошкільного закладу, у офтальмологічному відділенні міської лікарні допомогу отримують діти різного віку. В залі ортоптії - безліч апаратів. Помітити зміни зору важко, але можливо, говорять медики. Якщо дитина постійно мружить очі, спотикається, підносить предмети близько до обличчя - зверніться до спеціаліста. Планова перевірка зору вперше в три роки, потім у шість. Далі - щорічно.

Лікар офтальмолог Андрій Тищенко щодо профілактики радить:

«Меньше перегружать зрение вблизи. Меньше сидеть в компьютере, телефоне, планшете. Больше гулять на свежем воздухе и смотреть в даль, т.е. снимать зрительное напяжение».
Сир, морква, чорниця, горіхи... Збалансоване харчування - теж важливе, нагадують фахівці та радять батькам бути уважнішими до здоров'я дітей.