14:27, 24.09.2019

Сотні тарантулів у Маріуполі. Павуки атакували мешканку міста

Сотні тарантулів у Маріуполі. Павуки атакували мешканку міста 24.09.2019

поділитись:
Сотні тарантулів у Маріуполі. Павуки атакували мешканку міста - фото 1

Вчора у Маріуполі жінка побачила на фасаді свого будинку великого волохатого павука.


Залишити тварину у спокої маріупольчанка не змогла, вирішила вбити волохате жахіття лопатою. Проте, вже після удару жінка сильно пошкодувала про вдіяне.

Павук розлетівся грудками слизу, з якого розбіглися приблизно три сотні маленьких павучків, що почали ховатися по всьому фасаді будинку, пише dnews.dn.ua


За словами ентомолога паразитологічної лабораторії Маріупольської міської філії ГУ «Донецького обласного лабораторного центру МОЗ України» Людмили Доценко, живородні павуки в наших краях не мешкають. Цей виявився самкою тарантула, яка, ймовірно носила під черевцем кокон.

«Павучки зимують в коконі, в яйцях. Навесні, в травні, вони вилуплюються. Вижити вони зараз не мають, тому що ніхто до зими не плодиться. Кокон павуки можуть з собою носити - швидше за все, це він лопнув від удару », - каже ентомолог.

Вона поточнила, що специфічних методів обробки, які б допомогли розправитися із тарантулами, немає - застосування інсектицидів на відкритому повітрі неефективно. Їх потрібно знищувати механічним шляхом, тобто чавити.


Бажаєте отримувати оперативні новини в свій месенджер - підписуйтесь на наш канал в Telegram.