12:15, 15.04.2020

Спорт на карантині! Де тренуватися, аби не отримати штраф?

Спортзали на замку, а в парках та на узбережжях займатися - заборонено. Маріупольські спортсмени вимушені тренуватися вдома. А бігати - просто вулицями міста. Як провестии заняття та не порушити карантин?

поділитись:
Спорт на карантині! Де тренуватися, аби не отримати штраф? - фото 1

 

У спортивному костюмі та з навушниками. Пан Євген виходить на пробіжку через день. Займається на Приморському бульварі. Долає щоразу по шість кілометрів.

«Від будинку починаю бігти і біжу в сторону моря. Раніше бігав через Міський сад, зараз заборонили ранкові пробіжки, там можна тільки господарям з собаками гуляти. Раніше, коли пробіжка у мене була, я коли добігав до моря, я ще кілька хвилин посиджу, подивлюся на море, просто подихаю свіжим повітрям», - каже Євген Сосновський.

Але на карантині ходити до моря - заборонено. Пляжі майже порожні. Як і парки. По всьому місту патрулюють поліцейські. Тих, хто порушує, зупиняють для профілактичної бесіди. Перевіряють документи та засоби захисту. Та просять піти з забороненого місця.

«Заїжджають в парки, патрулюють. Ведуть профілактичні бесіди з містянами. Як правило, більшість розуміють і потім покидають паркові зони», - зазначила прес-офіцер управління патрульної поліції Ольга Артюхова.

Штраф від 17 тисяч гривень. А ще небезпека захворіти, або заразити інших. Аби не порушувати правила карантину, маріупольські спортсмени тренуються вдома. А бігають вулицями міста.

«Велике коло - це проспект Нахімова, що переходить в Приморський бульвар, і від п'ятачка, і проспект Металургів. В Іллічівському районі користувався популярністю парк імені Гурова, але це парк. Є лівобережна набережна, тротуарна її частина, на вихідних був там, там теж бігають люди», - каже начальник управління молоді та спорту Олексій Казанцев.

Правоохоронці нагадують, із собою необхідно мати документи, носити маску та бігати не більше, ніж по двоє.