13:45, 10 квітня

Спортивна ізоляція! Як підготуватися без спортзали до літнього сезону?

Тренажерні зали-закриті. Спортивні майданчики- на карантині. Тому готувати себе до літнього сезону доводиться самостійно вдома.

поділитись:
Спортивна ізоляція! Як підготуватися без спортзали до літнього сезону? - фото 1

 

До карантину наша журналіст Валерія Семічихіна займалася в спортклубі. Під наглядом тренера. Нині робе майже те саме, але в квартирі.

«Пляшки з водою, старі гантелі та фітбол. Відтепер це мій - спортивний інвентар. Вправ роблю вдвічі більше, бо тренуюся вдома. А заняття нині - за графіком. Три рази на тиждень», – каже дівчина.

Відео з вправами надсилає тренер Євген. Кидати заняття - не можна. Бо важко буде повернутися до звичного ритму після карантину. А тим, хто лише планує поліпшити свою фізичну форму - радить почати з легких вправ на 45 хвилин. Деякі дозволені навіть щодня.

«Можна виконувати прес. Ці м'язи адаптовані, під щоденну навантаження, як в нашому житті так і на тренуваннях. Якийсь певна вправа я б не рекомендував. Я за різноманітність. Потихеньку давати навантаження», - зазначає тренер Євген Злобін.

Нині так працюють більшість тренерів. Вони розробляють спеціальні марафони схуднення. І якщо дотримуватися вказівок, за 21 день результат буде помітно. Єдине, крім спорту треба подбати і про правильне харчування.

«В обід можемо прибрати вуглеводи, тому що зараз у всіх низька активність. Жири та білок-краще робити на це ухил, тим більше зараз сезон і овочі є», - розповіла консультантка з харчування Олена Коритко.

А лікарі наголошують - головне не перестаратися. І зі спортом, і з їжею.

«По-перше навантаження, щоб це було переносимо. Не те, що задихаєшся і робиш далі. Мінімум півгодини. До того, як снідати - випивати склянку води. Можна з лімоном, можна без лимона. Сніданок повинен бути білковим яйця, сир також підійде і вівсяна каша», - зазначила лікарка Олена Кондур.

Тож, карантин це не привід засмучуватися. Бо можна приділити більше часу собі.