18:30, 09.10.2019

Спортивні гімнастки Маріуполя готуються до обласних змагань

Спортивні гімнастки Маріуполя готуються до обласних змагань 09.10.2019

поділитись:
Спортивні гімнастки Маріуполя готуються до обласних змагань - фото 1

На змаганнях свою майстерність показали 36 учасниць. Наймолодшій усього 5 років.

Позаду - міські перегони. Вікторії Бондаревій - 13. Колоду, бруси та гімнастичного коня вона підкорює з трьох років. Дівчина згадує, коли вперше прийшла в зал, кількість юних спортсменів - вразила!

«Помню, что было очень много девочек. Все побросали».

Тринадцять років на двох. Саме стільки займаються спортивною гімнастикою сестри Уралови. На міських змаганнях молодша, Мілена, в своїй категорії стала другою. Говорить, найулюбленіша вправа - це вільні виступи. А ось колода дається не завжди. А ще Мілена - дуже добре знається на вболіванні.

«Я все время, чтобы она стояла на снарядах, кричу: "Стой, стой! Зажмись!"».

Форму тримати - легко, і навіть тістечка - можна їсти. Розкриває таємниці Карина Уралова. Тренування по три години на добу. Тому через зайву вагу дівчина не переймається. Більше турбується через заздрісних суперниць.

«Мы думаем о том, что мы может только устоять и больше ничего. Мы не обращаем внимание на других детей. Ведь дети бывают разные. И некоторые говорят, упади».

На змаганнях свою майстерність показали 36 учасниць. Наймолодшій усього 5 років. Вже завтра в Краматорську стартують обласні змагання. Триватимуть вони до суботи. Тому тримаймо за наших дівчат - кулачата.