20:40, 23.01.2020

Справа - труба

Працюють не за планом. На нашу "гарячу лінію" вкотре звернулися мешканці будинку на вулиці Сеченова. Три роки в них у домі тече каналізація. У під'їздах і квартирах - тхне. Наприкінці року житловики пообіцяли замінити трубу у січні. Але досі - нічого не зробили.

поділитись:
Справа - труба - фото 1

Майже місяць тому ми працювали в цьому будинку. Тоді жителі обурювалися - труба тече вже три роки. Житловики тільки приїжджали на аварії, проте повністю проблему не вирішували. Тому маріупольці звернулися до нашого телеканалу.

- Вонь идет на весь подъезд!

Будинок обслуговує компанія "Місто для людей". Фахівці запевнили - проблему контролюють. Заміна труби в планах є.

"Поставили в план - на первую половину января выполним".

Але за цей час комунальників біля дому не бачили - розповідає мешканка будинку Людмила. Труба так і продовжує протікати.

"Никто ничего даже не сделал! Канализация полностью опять вот-вот рванет. Змазывать дырки нам не надо. Надо менять полностью канализацию".

Найбільше тхне на першому поверсі. Пані Лідія говорить, час від часу запах потрапляє і в квартири. Через це вона соромиться запрошувати когось у гості.

"Посторонние, которые заходят, говорят - у вас что в подъезде туалет или что такое? Трубы - отваливается кусками".

У компанії кажуть - не доїхали, бо були більш аварійні заявки. Але сьогодні бригада все ж таки замінила частину труби.

"Небольшая задержка возникла. Сегодня выехали наши специалисты на адрес, еще раз дополнительно прочистили канализационный выпуск и заменили аварийный участок трубы. Если жильцы оплачивают вовремя, то с накопленных средств мы можем выполнять замену более крупных участков" – каже менеджерка компанії "Місто для людей" Олена Міненко.

Замінити трубу повністю самостійно компанія не зобов'язана - кажуть житловики. Такої послуги немає. Для цього необхідно додаткове фінансування.