18:01, 18.11.2020

Справа "Роттердам плюс" остаточно закрита

Колишній нардеп Віктор Чумак раніше оскаржував ухвалу прокурорів про припинення розслідування у суді, а коли Вищий Антикорупційний йому відмовив, екс-парламентар подав апеляційну скаргу.

поділитись:
Справа "Роттердам плюс" остаточно закрита - фото 1

Хотів, аби слідство, яке тривало три з половиною роки і нічого не довело, продовжувалось. Численні українські та іноземні експертизи жодних збитків для держави не підтвердили. Була й така, що довела - формула розрахунку ціни вугілля правильна і законна. Справу, закриту ще влітку, Віктор Чумак більше не просить поновити і сьогодні відкликав свою апеляційну скаргу.

«Воля клієнта, тобто і це клопотання повністю, заява повністю задоволена. Тому той результат, на який клієнт розраховував отримав», - зазначив адвокат позивача Олексій Бойко.

«Це капітуляція пана Чумака та його представника, тому що таку заяву могли подати на будь-якій стадії процесу. Проте подали лише на стадії, коли були вислухані всі наші доводи. Ми вважаємо, що цим вони капітулювали і визнали, що наші доводи вони набагато сильніші, ніж їхня апеляційна скарга», - сказала адвокат відповідача Ірина Одинець.