17:15, 16.04.2020

Справи проти активістів Майдану - робота російської агентури в Україні - Яценюк

На засідання суду по справі Ірини Чорновол лідер «Народного Фронту» Арсеній Яценюк прийшов у якості поручителя. Політик впевнений – справа політично вмотивована.

поділитись:
Справи проти активістів Майдану - робота російської агентури в Україні - Яценюк - фото 1

“Справи, які розпочаті проти активістів Майдану, є ніщо інше, як робота російської агентури в Україні”, - наголосив Арсеній Яценюк. Справа Чорновол – не єдина. Зараз в Україні розпочаті кримінальні впровадження проти колишнього очільника Інституту національної пам’яті Володимира В'ятровича “за те, що він проводив конференцію по голодомору”

«Так само іде маса справ проти людей, які були на Майдані, які боролися і будуть далі боротися за незалежність України», - зазначив політик.

“Віктор Янукович фізично знаходиться в Росії, а фактично він вже повертається в Київ”, - сказав Арсеній Яценюк.

«Те, що відбулося вчора із затриманням генерала Служби безпеки України, який є одним з ключових російських шпигунів в українській правоохоронній системі, є для мене свідченням тільки одного - такі самі шпигуни сидять зараз в Державному бюро розслідувань і в Генеральній прокуратурі», - підкреслив лідер НФ.

Арсеній Яценюк звернувся до президента України і до голови Служби безпеки України:

«Невідкладно проведіть ретельну перевірку і виявіть всіх російських щурів в ДБР і ГПУ. Відкличте політично мотивовані підозри проти Тетяни Чорновол. Закрийте кримінальні провадження проти В’ятровича. Зупиніть політичні переслідування і не йдіть по шляху Віктора Януковича», - наголосив Арсеній Яценюк.