11:05, 06.05.2019

StartUp GogolFest 2019 відвідали понад 35 тисяч глядачів

StartUp GogolFest 2019 відвідали понад 35 тисяч глядачів 06.05.2019

поділитись:
StartUp GogolFest 2019 відвідали понад 35 тисяч глядачів - фото 1

З 26 квітня до 1 травня у Маріуполі проходив ГогольFest. Протягом 6 днів маріупольці та гості міста могли побачити вистави, перформанси та воркшопи від українських та іноземних митців, виступи відомих виконавців і музичних гуртів, лекції, презентації, дискусії та artistic talks у рамках освітньої програми «Настіна гімназія».


Основними локаціями «ГогольFest» стали ДК «Молодіжний», Міський сад, креативний простір «Vezha» та колишній яхт-клуб «Азовсталь». Також побачити постановки можна було в звичайній школі, а послухати лекції прямо на вулиці.


Наймасштабнішою подією цього року стала гранд-опера "Νερό" від режисера Влада Троїцького. Її поставили в одному з корабельних доків Азовського судноремонтного заводу. Подія унікальна. Аналогів не було у світі.

Учасниками постановки стали музична формація NOVA OPERA, соціальний рейв-бенд ЦеШо, актори ЦСМ "ДАХ" та маріупольської трупи "Театроманії", а також працівники АСРЗ. Композитори – Роман Григорів та Ілля Разумейко.


Шоу складалось із двох частин на різних локаціях АСРЗ: перша частина – балет кранів на ваговій частині заводу та гранд-опера "Νερό" на корабельному доці. Разом із перервою, під час якої глядачі переходили з однієї локації на іншу, шоу тривало дві з половиною години.

Вхід на подію був обмеженим: гранд-оперу побачило близько 400 відвідувачів. Сумарно з учасниками шоу на доці було близько 600 осіб.