14:30, 07.11.2019

Стоп - українським електростанціям!

Стоп - українським електростанціям! 07.11.2019

поділитись:
Стоп - українським електростанціям! - фото 1

В "Укренерго" підтвердили - вітчизняні ТЕС скидають оберти, бо ж тепер можливий імпорт кіловатів із Росії.

Через поправку Андрія Геруса - голови профільного комітету, світло з-за поребрика купують для підприємств Ігоря Коломойського. А вітчизняні енергетики мають збитки. Україна ж на межі міжнародного скандалу, бо Київ обіцяв об'єднати європейську та нашу енергосистеми, а виходить - обдурили. Як виходити із ситуації - міркують у комітеті з питань євро-інтеграції.

"Такі спроби руйнування існуючого ринку енергетики в нас в Україні вони шкодять і підважують наші перспективи членства в Європейському союзі. Я вважаю це в принципі шкідництвом і підваженням наших інтересів у боротьбі проти агресора, проти Росії" – зазначила голова комітету з питань інтеграції України з Європейським союзом Іванна Климпуш-Цинцадзе.
"Росія зараз використовує імпорт електроенергії як зброю, як раніше вони використовували газ. Більшість яка проголосувала цей законопроект з цією поправкою у Верховній Раді - ними має займатися служба безпеки України, тому що це я вважаю - державна зрада" – розповів депутат верховної Ради Михайло Бондар.