19:50, 19.08.2019

#Стопхам - нова рубрика телеканалу "Сигма"

#Стопхам - нова рубрика телеканалу "Сигма" 19.08.2019

поділитись:
#Стопхам - нова рубрика телеканалу "Сигма" - фото 1

Розпочинаємо нову рубрику. Ми будемо боротися із грубощами, нахабством та зухвалістю. І в нас вже є перший антигерой. Сорока чотирирічний Сергій. Саме він у п'ятницю напав на нашу знімальну групу біля наливайки на бульварі Шевченка. Погрожував журналісту. Оператора повалив на землю та розтрощив камеру. Що чекає на нападника?


Пан Олександр живе неподалік. Проте, розповідає, чекати на трамвай на цій зупинці йому страшно.


«Деруться между собой, могут даже бить тех, кто на остановке сидит. То, что они неадекватно себя ведут это руглярно. Даже как-то мимо проходил-лужа крови была»


Саме на зупинці - місцева наливайка. Та сьогодні її тимчасово закрили. Через наш приїзд. Потенціальні клієнти - чекають на лавочці. Ми були тут і в п'ятницю - намагалися поспілкуватися з персоналом. Продавчині почали кричати, а чоловік, як почув це - кинувся на нашого оператора. Та почав його лупцювати. Все це бачив Євген, бо працює прибиральником у закладі. Жаліється: від таких відвідувачів - лише проблеми.


Закрити наливайки не можуть, - кажуть у міській раді. Бо не мають повноважень. Проте чиновники вже подали ініціативу до Верховної Ради. Щоб у законодавстві змінили умови для відкриття закладів харчування.


«В рамках децентрализации полномочий, дали возможность органам местного самоуправления, влиять на выдачу лицензии. Приняв закон о ресторанном хозяйстве, будет предъявляться требование к этому заведению» - розповів Григорій Березун, директор департаменту з питань безпеки і запобігання корупції.


Що можуть правоохоронці та чиновники, то це організувати перевірку. Кажуть: це кафе - на черзі. А щодо нападу на нашу знімальну групу - поліцейські відкрили кримінальне провадження за статтєю 171 – перешкоджання професійній діяльності журналіста. Її санкція передбачає штраф, або позбавлення волі строком до 3 років.