19:45, 19.11.2019

#СтопХам. Із якими грубощами майже щодня стикаються наші журналісти та як реагують?

#СтопХам. Із якими грубощами майже щодня стикаються наші журналісти та як реагують? 19.11.2019

поділитись:
#СтопХам. Із якими грубощами майже щодня стикаються наші журналісти та як реагують? - фото 1

Ірина - координарка нашого телеканалу. Її ранок починається не з чашки кави, а з дзвінків. Телефонують глядачі з різних питань. Комусь потрібен номер Верховної Ради, а деякі просять відремонтувати сантехніку. Іноді навіть хочуть викликати знімальну групу за гроші. А коли звертаються по допомогу, емоцій не стримують.

"Иногда даже не сдерживаются в каких-то выражениях. Грубят, они считают, что им все должны по первому же звонку приехать и разобраться".

На звернення з гарячої лінії тоді виїхала наша знімальна група. На нас - напали. Оператора - побили та зламали камеру. Бувають і такі робочі дні.

Максим Чумак - кореспондент нашого телеканалу. Хлопець працює журналістом майже рік. І він єдиний, хто не стикався з грубощами на зйомках.

"Можливо так зорі склалися, або просто не випадало мені зустрічатися з такими людьми. Але жодного разу такого не було. А бо можливо й буле, але я не звертав на це уваги. Тому не відклалося у пам'яті".

У Краматорську наша знімальна група тоді приїхала за коментарем до житловиків. Кореспонденту довелося бігти за директором закладу. Та інтерв'ю він таки дав.

У журналістів такі ж проблемы, як і у всіх. Проте свою роботу ми не проміняємо ні на що.