19:15, 23.10.2019

#СтопХам! Небезпечні пішоходи

#СтопХам! Небезпечні пішоходи 23.10.2019

поділитись:
#СтопХам! Небезпечні пішоходи - фото 1

Ми продовжуємо боротися з грубощами, зухвалістю та нахабством. Цього разу антигерої - пішоходи. Вони ризикують життям та перебігають дорогу, де їм заманеться. Навіщо і чи можна таких порушників притягнути до відповідальності?

10 ранку. Пані Валентина йде з ринку. Дорогу перебігає в неналежному місці. Каже, не дотримується правил, бо поспішає. Зізнається, одного разу таки натрапляла на поліцію.
“Так было такое, что заметили-простили. Не думаю, бегу, спешу. Тем более опаздываю. Глянула, что там переход перерыт и перебежала” - виправдовується жінка.
За півгодини ми побачили приблизно 20 порушників. Серед них і Пан Григорій. Чоловік переходив дорогу не по зебрі разом із онукою. Він вважає, так теж безпечно.
“А тут ближе. Потому что спешим и машин нет. Мы ж посмотрели, что далеко нет машины”.

Скаржаться на пішоходів і водії. Та вважають, боротися з такими порушниками майже неможливо.

“Я вообще по натуре спокойный, я их даже не матюкаю. Ходили и будут ходить. Он как шел сейчас, так и завтра пойдет на том же месте” - каже водій Анатолій.

Заощаджуєш хвилину, а ризикуєш життям. Найуважніший водій не зможе зупинити авто миттєво. А пішохід отримає серйозні травми навіть якщо його збили на швидкості 20 км на годину. Більш того, переходити дорогу в недозволеному місці - не можна. Це карається законом. Порушника можуть притягнути до адмінвідповідальності.

“Штраф складає 51 гривню або попередження, якщо людина робить це вперше протягом року. Якщо ж інспектори ловлять людину, яка робить це вдруге або більше, то тут вже штраф 51 гривня у будь-якому разі” - розказали в патрульній поліції.