18:55, 28.08.2019

СтопХам! Поїздка у міському транспорті

СтопХам! Поїздка у міському транспорті 28.08.2019

поділитись:
СтопХам! Поїздка у міському транспорті - фото 1

Ми продовжуємо боротися з грубощами, нахабством та зухвалістю. Минулого тижня антигероєм став водій маршрутки. Який висадив на зупинці хлопчика без грошей. Після виходу сюжету, кошти повернув. Цього разу - історія навпаки. Про тих, хто зустрічає нас зранку та проводжає з роботи. Із чим стикаються кондуктори?


День пані Наталі починається о третій ранку. Жінка працює кондукторкою. Зізнається, робота - важка, але до душі. Щоправда - іноді пасажири додають клопоту.


«Был пьяный пассажир, боевых действий, у него была ксерокопия удостоверения. Я попросила оплатить. Начал на меня кидаться, хорошо, что защитили меня пассажиры. В основном кондуктора девушки. Многие дрались, унижения и оскорбления».


Мешканка Маріуполя Анастасія послугами комунального перевізника користується щодня. Дівчина переконана, аби не було конфліктів, потрібна взаємна люб'язність. Адже кондуктор у транспорті - на роботі.


«Хорошие, отличные люди всегда, добрые, отзывчивые. Благодарят, передайте пожалуйста. Не попадала еще на такое, чтобы нагрубили».


Проте таке іноді трапляється. Але й пасажирів-агресорів вистачає. Наприклад, у Львові на прохання кондуктора надати документи - відповіли стусанами. А ще одну працівницю транспорту виштовхнули з салону за те, що попросила сплатити за проїзд. Пані Вікторія з таким не стикалася, бо працює лише рік. Але, зауважує, проблеми були.


«Именно на счет документов, предоставления этих документов, оплаты за проезд. Случаи бывают, в основном, когда едут выпившие».


У профільному департаменті запевняють, кондуктори проходять спеціальні курси. Там їх навчають бути привітними до всіх пасажирів. Але якщо ті становлять загрозу, терпіти не можна.


«Вызываем полицию, пытаемся таких людей задержать и применить к ним меры законодательного характера. Хотелось бы попросить наших пассажиров, наших жителей, более вежливо относиться к людям, которые на работе и в более вежливой форме общаться» - каже начальник маріупольського ТТУ Віталій Донєв.


Сів у транспорт - заплати, якщо пільга - покажи документи. Це пасажири мають робити без суперечок.


Бажаєте отримувати оперативні новини в свій месенджер - підписуйтесь на наш канал в Telegram.