19:45, 31.10.2019

СтопХам! Що буде, якщо нахамити поліцейському?

СтопХам! Що буде, якщо нахамити поліцейському? 31.10.2019

поділитись:
СтопХам! Що буде, якщо нахамити поліцейському? - фото 1

Ми продовжуємо боротися з грубощами, нахабством та зухвалістю. Цього разу антигерої - порушники, яких зупиняють патрульні. Агресія, нецензурна лексика та навіть фізична сила. Саме з цим, майже щодня, стикаються поліцейські. Та чи є законі важелі, аби покарати за такі дії?

10 ранку. Патрульні - на чергуванні. Та сьогодні - разом із ними їдемо й ми. Завдання - не прогледіти порушників. А, якщо треба - і комусь допомогти. Роман працює вже 3 роки. За цей час нерідко чув лайку - від порушників. Та патрульний каже - не зважає.

«Человек, который агрессивно настроен, он агрессивно настроен не против меня, как личности, а против формы в принципе. В основном это нецензурная лексика, хуже всего, когда кидаются физически нанести какие-то повреждения, это самое худшее».

Без образ не минається - і дня. Оперативне відео - тому в доказ. Наприклад, правоохоронці складають протокол. А із авто, що проїжджає повз - чують образливі слова. Але цю автівку таки наздогнали та зупинили. Сміливість кудись поділася. Пасажир зачинився, - кажуть патрульні. Та додають: через нетверезих роботи в них додається!

«Если бы как-то нормировать употребление гражданами алкоголя. То процентов на 60, работы меньше бы у нас было. То есть всех чрезвычайных происшествий».

Та за таку зухвалу поведінку покарати - можна. Особливо, якщо інцидент стався в громадському місці та є свідки, кажуть поліцейські.

«Порушника можна притягти за статтею 173. Це дрібне хуліганство. Надається відео з бодікамер, пояснення самих патрульних, пояснення від громадянина, громадян і вже суд вирішує притягати порушника чи ні».

Та все ж таки бувають випадки, коли поліцейським дякують за їхню роботу. Саме про таким вони й діляться зі своїми близькими.