20:10, 22.08.2019

Стопхам! У Маріуполі водій маршрутки з’їхав з рейсу, а пасажирів висадив на півдорозі

Стопхам! У Маріуполі водій маршрутки з’їхав з рейсу, а пасажирів висадив на півдорозі 22.08.2019

поділитись:
Стопхам! У Маріуполі водій маршрутки з’їхав з рейсу, а пасажирів висадив на півдорозі - фото 1

Не довіз та гроші не повернув. Водій 24-ї маршрутки з'їхав з рейсу, а пасажирів висадив на півдорозі. Мовляв, автобус зламався. Одинадцятирічний Олексій, який прямував з тренування, залишився на зупинці без коштів. Як діставався хлопець додому та чи отримає догану шофер, у нашій рубриці "Стопхам".


Дзвінок від одинадцятирічного сина Олексія Тетяна отримала о 19.30. Приблизно тоді хлопець уже мав бути на своїй зупинці у Приморському районі, а опинився на "Кіровському ринку" без грошей. Олексій два роки займається веслуванням. Щодня хлопець їздить на центральні прохідні заводу Азовсталь на тренування. У такій ситуації, каже, опинився вперше. Льоша попросив водія 114 маршрутки підвезти його на кінцеву. Там зустріла мати і заплатила за проїзд. Байдуже ставлення колеги до дитини обурило кондукторку Раїсу Овчарову.

Здивовані поведінкою екіпажу й пасажири. Подивитися в очі водію 24 маршрутки, Олександру Ковалю, нам так і не вдалося. Перевізник відмовився спілкуватись. А ось у департаменті транспорту і зв'язку нас запевнили,- порушника покарають, а питання візьмуть під контроль.


Поки сюжет готувався до ефіру, нам зателефонувала заступниця директора компанії-перевізника, де працює наш антигерой. Говорити своє призвище жінка відмовилася, а за фактом інциденту повідомила: з водієм проведуть бесіду.


У департаменті транспорту додали, - якщо ви стали свідком порушень з боку водіїв або кондукторів, звертайтеся за телефоном контакт-центру 15-55 і залишайте скаргу. А гроші за проїзд як Олексію, так і всім пасажирам, водій маршрутки мав повернути на місці.