19:50, 06.09.2019

#СтудLife – на маршрутці, пішки або таксі - як студенти дістаються унівеситету?

#СтудLife – на маршрутці, пішки або таксі - як студенти дістаються унівеситету? 06.09.2019

поділитись:
#СтудLife – на маршрутці, пішки або таксі - як студенти дістаються унівеситету? - фото 1

У новій рубриці нашого телеканалу ми розповідаємо про усі секрети та лайфхаки студентського життя. Сьогодні дізнавалися як подолати півтора кілометра за 10 хвилин і при цьому встигнути дізнатися ім'я викладача?


Майже 8 година ранку. На зупинці біля гуртожитку - студенти Маріупольського державного університету. Третьокурсниця Карина вчиться на економіко-правовому факультеті. Каже, їхати на заняття усього 10 хвилин, але є проблема - мало місць в маршрутці.


«Иногда бывает очень даже неплохо. Туда почти все идут, а иногда туда надо прям впихиваться.Потому что много людей, некоторые на работу едут, некоторое просто тоже на учебу. И из-за этого надо подождать».


Тому другокурсниця Олександра на пари ходить пішки. Але їй діставатися довше, до факультету іноземних мов, що біля бібліотеки Короленка. Дівчина виходить з гуртожитку за 30 хвилин до дзвоника. Іноді запізнюється.


«Мы часто ходим с подружками, поэтому можем либо идти медленным шагом и общаться, либо также мажем зайти попить кофе, но нужно выйти немножко раньше. Сложно иногда бывает вставать рано, чтобы выйти и дойти до факультета».


Ми пройшлися разом зі студенткою. Встигли навіть раніше. Тільки-но закінчилася попередня пара. Студентів зустрічає викладачка Таїсія. Каже, іноді дозволяє запізнюватися на пари, але...


«Только минут на 10 и если меня предупредят. Обычно, кстати, не уточняют причины, говорят, что по личным или как-то так. Особо не оправдываются».


Та деякі викладачі суворі - кажуть студенти. Через запізнення можуть не пустити в аудиторію. Тому справжній екстрим починається у середині дня. Іноді на пари проходять у різних корпусах. А перерва - усього 10 хвилин. Хтось може собі дозволити замовити таксі, але майже завжди усі йдуть пішки. Або навіть біжать.


Бажаєте отримувати оперативні новини в свій месенджер - підписуйтесь на наш канал в Telegram.