16:25, 12 вересня

Сучасне обладнання, зручні меблі та нові мережі

У Маріупольському центрі професійно-технічної освіти тепер можна вчитися у ще більш гарних та комфортних умовах.

поділитись:
Сучасне обладнання, зручні меблі та нові мережі - фото 1

 

До початку навчального року кабінети оновили за підтримки комбінату «Азовсталь» Групи Метінвест. Заняття в новому кабінеті студенти вже розпочали.

У кабінеті встановили проєктор, ноутбук, освітлення та кондиціонер. Замінили мережі, придбали зручні меблі.

Загалом у закладі понад 400 студентів. У новому кабінеті вчитимуть не тільки слюсарів-ремонтників, але й електромонтерів, кранівників та помічників машиніста.

Всі ці професії використовують слюсарну справу, такий предмет, як слюсарна справа. Тому це буде дуже велике навантаження на кабінет. І тому це потрібно - сучасне оснащення.

З центром професійно-технічної освіти комбінат "Азовсталь" Групи Метінвест співпрацює три роки. За цей час за підтримки підприємства відремонтували аудиторії з підготовки машиністів тепловоза та спеціальностей охорони праці і матеріалознавства. Також цього року оновили і роздягальню для учнів.

Взагалі в ремонт приміщень центру Група Метінвест вклала понад п'ять мільйонів гривень. Металурги впевнені, сучасні умови сприятимуть успішності студентів. А після навчання колектив комбінату поповниться новими працівниками.

Окрім цього, Група Метінвест реалізує стипендіальну програму. Так, щомісяця студенти, які вчаться на технічних спеціальностях, отримуватимуть додаткові виплати - від 700 до 1200 гривень.