16:05, 14 лютого

Тарифи на комуналку в Маріуполі буде встановлювати місцева влада: подробиці проєкту

З 2021 року тарифи на комунальні послуги мають бути встановлені виключно на місцевому рівні.

поділитись:
Тарифи на комуналку в Маріуполі буде встановлювати місцева влада: подробиці проєкту - фото 1

Міністерство розвитку громад і територій планує передати повноваження з регулювання діяльності постачальників комунальних послуг від Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, органам місцевого самоврядування до кінця 2020 року. Про це йдеться в проєкті концепції реалізації державної політики у сфері комунальних послуг, передають «Українські новини».

У проєкті плану зазначено, що Мінрегіон до 30 вересня має розробити і внести на розгляд Кабміну законопроєкт про зміни до законодавства щодо регулювання діяльності підприємств в сферах теплопостачання, централізованого водопостачання і водовідведення.

Також Мінрегіон відповідальний за супровід подальшого розгляду законопроєкту у Верховну Раду. До 30 листопада мають бути затверджені ліцензовані умови і порядок контролю за ними.

Початок передачі повноважень заплановано на 1 липня і має закінчиться 31 грудня. З 2021 року тарифи на комунальні послуги для підприємств тепло-, водопостачання і водовідведення повинні встановлюватися виключно на місцевому рівні.

Джерело: sud.ua