18:55, 08.11.2019

Телеканалу ”Донбас” – 10 років

Телеканалу ”Донбас” – 10 років 08.11.2019

поділитись:
Телеканалу ”Донбас” – 10 років - фото 1

В одній будівлі, на одному поверсі та, навіть, в одному ньюзрумі. Майже два роки тому до Маріуполя переїхав перший регіональний телеканал Донбас і опинився з головним міським - Сігмою в спільному приміщенні.

Сьогодні наші колеги та сусіди відзначають ювілей - 10 років. Серед своїх це приміщення називають комунальною телеквартирою. Бо і маріупольська "Сігма", і регіональний - "Донбас" - ділять житлову площу. Ньюз-рум - і той на двох. З об'єднанням двох каналів у нас з'явилась і Катерина - візажистка. Одна на всіх. Тож до неї завжди черга.
"Вот эта вот пятиминутка красоты в этом кабинете, мне кажется задает настроения, если не на целый день, то повышает достаточно хорошо. И макияж он позволяет чувствовать себя уверенной" – каже Катерина.
Інколи - не вистачає часу навіть попоїсти. А ось кава - завжди під рукою. Та не більше двох чашок.
"У нашій телеквартирі навіть студії по сусідству. Ось "Сигми", а "Донбасу" усього за декілька кроків" – розповідає випускова редакторка телеканалу "Донбас" Ольга Григор'ян.
Для Тетяни Писарєвої - об'єднання двох каналів сприяло кар'єрному зльоту. Бо посаду кореспондентки і ведучої на "Сігмі" вона змінила на посаду ведучої "Донбасу".
"Донбас це новий етап мого власного розвитку і водночас велика відповідальність. Тут новини у прямому ефірі - їх транслюють на дві області. Тож для мене дуже важливо не підвести людей, які довірили мені цю роботу".
Тепер усі новини - лише українською. Літредактора Алла перевіряє кожне слово. За день - тисячі друкованих букв.
"О шостій годині вечора теж я вже дивлюсь у екран і в мене все пливе. Інколи буває таке, що навіть не пам'ятаєш, що перевіряв о 10 годині ранку чи об 11-тій".
У "Сігми" з'явилися - нові можливості. Наприклад, знімати для нашого глядача відео з квадракоптера. А ще на "Сігмі" - стали реальністю прямі включення.
"Мы получили новое оборудование. новые микшеры, новые камеры благодаря чему мы можем выходить в прямые эфиры, делать включения на день города на форумах, для того, чтобы зритель получал более качественную картинку и более оперативно получал информацию" – розповідає старший режисер "Сигми" Михайло Шило.
Після об'єднання наші новини вийшли на якісно новий рівень.
"Так, "Сигма" завжди була у Маріуполі першим телеканалом, головним телеканалом. І нам здавалося, ну куди ще краще? Виявилося, є куди. І тепер ми дійсно кращі самих за себе. Тих, що було ще 2 роки тому. І сюжети наших журналістів беруть навіть на національні канали без жодної редактури. Хіба це не круто?" – зазначила головна редакторка телеканалів "Донбас" та "Сигма" Валерія Романова.