18:55, 23.09.2019

Телевізійна дуель

Телевізійна дуель 23.09.2019

поділитись:
Телевізійна дуель - фото 1

Валерія Гонтарева та Ігор Коломойський - зійшлися у двобої на ток-шоу "Свобода слова Савіка Шустера". В одній студії, але заочно. Вона – по відео-зв'язку, а він – телефоном. Ішлося про "Приватбанк", націоналізацією якого керувала Гонтарева. Тепер Коломойський має на неї зуб, а вона - звинувачує його в погрозах.


Колишня очільниця Нацбанку - по відеозв'язку з Лондона в інвалідному візку. Лікується після того, як її збила машина. Крім цього, Гонтаревій спалили будинок, вдерлися в її київську квартиру і підірвали авто, зареєстроване на невістку – теж Валерію Гонтареву.


«Господин Коломойский угрожал мне постоянно. Все говорят однозначно, те кто знают этого человека, что это такая страшная месть. И второе это - просто еще и запугивание всех остальных реформаторов – если вы будете такая неспослушная, как Гонтрева и вы будет идти своим путем, то завтра вас будет ждать то, что получила она» - розповіла Валерія Гонтарева.


Чому їй зараз мститься Коломойський, Гонтарева - каже - не розуміє. Мовляв, вона впливати на ситуацію з Приватбанком тепер уже не може. Сам Ігор Коломойський спілкується зі студією телефоном. Слухати його і сперечатися з ним у прямому ефірі Гонтарева відмовляється.


Коломойський говорить, що чув частину виступу Гонтаревої і хоче зустрітися з нею в суді. Твердить – перемов із нинішньою владою про повернення Приватбанку чи грошей за нього – не веде. Коломойський каже – сам банк йому не дуже й потрібен. Але хоче отримати гроші.


Чи правомірно проведено націоналізацію Приватбанку, має розібратися суд. Може дійти й до кримінальних покарань – справи розслідують Генпрокуратура та НАБУ. Окрім судів щодо Приватбанку, Ігор Коломоський може стати участником іще одного процесу. Позиватися з ним має намір ведучий "Свободи Слова" Савік Шустер.

Бажаєте отримувати оперативні новини в свій месенджер - підписуйтесь на наш канал в Telegram.