18:55, 28.10.2019

Тепер усю інформацію щодо оформлення власної справи можна дізнатися за 10 хвилин

Тепер усю інформацію щодо оформлення власної справи можна дізнатися за 10 хвилин 28.10.2019

поділитись:
Тепер усю інформацію щодо оформлення власної справи можна дізнатися за 10 хвилин - фото 1

Маріуполь приєднався до всеукраїнської платформи Start Business Challenge.

Тетяна нещодавно відкрила власний заклад. Жінка і бізнес веде, і сама готує для кондитерської. На питання, чи багато часу збирала документи, відповідає:

«Много и вспоминать не хочеться. Каждый бы хотел открыть свое заведение. Каждый кондитер, который работал на дому долгое время. Ну к этому нужно всегда стремиться, как бы сложно это небыло».

Про платформу, до якої приєднався Маріуполь, не знала, - розповідає підприємниця. Але охоче б скористалася. Вирішуємо провести експеримент та пройти тест на сайті. Заходимо. Обираємо одну з чотирнадцяти класифікацій. Далі заклад, який хотіли б відкрити. Ми зупинилися на кав'ярні. Позначаємо місто, в якому буде розташовуватися бізнес, і відповідаємо на 10 питань. Потрібно зібрати 21 документ. Дещо можна зареєструвати онлайн. Усю інформацію дізналися за 10 хвилин, хоча у черзі могли простояти пів дня.

Цій платформі українські користувачі дали високі оцінки.

"Хороший кейс, що дає зрозуміти масштаб заходів, необхідних для старту ведення подібного роду бізнесу. У будь-якому випадку, є усвідомлення, що подібний сервіс в жодному разі не зробить роботу за Вас, але це вочевидь найкраща відповідь на питання "З чого почати?".

Підприємцям-початківцям цей сервіс зекономить багато часу! Спеціалісти кажуть, бізнес у Маріуполі реєструють часто. Тепер це буде ще й швидше.

«Мы не только считаем ее интересной, но и участвуем в ее наполнении. И любой желающий открыть бизнес в Мариуполе, может зайти по ссылке с сайта гор.совета, увидеть интересующий его бизнес и получить четкую дорожнюю карту, как открыть бизнес и получить развитие и привлечь инвестиции» - розказав директор департаменту з питань економіки Євген Бодягін.