19:39, 26 березня

Тридцять фур з крупами, цукром та олією їдуть до Маріуполя

Міськрада закупила продуктові набори для пенсіонерів. Аби люди похилого віку якнайменше виходили з дому. Сьогодні перші автівки розвантажили на складі. Коли роздаватимуть харчі?

поділитись:
Тридцять фур з крупами, цукром та олією їдуть до Маріуполя - фото 1

Перші поставки вже у Маріуполі. На складі працюють з десятої ранку. Борошно, цукор, олія, крупи та чай. Понад 60 тисяч наборів для маріупольських пенсіонерів. Поки триває розвантаження фур. Харчі везуть із заводів виробників, постачальники маріупольські. Олександр розповідає - розвантажити продукти на складі мають до кінця тижня.

«Поставка зазвичай до обіду, якщо ще щось будуть привозити, будемо возити далі. Поки в ці приміщення, потім вони звільняться, поки ми все людям поширимо, так би мовити нужденним, і ще завеземо», - каже вантажник.

Продукти для пенсіонерів закупили за дорученням міського голови. На це виділили 17 мільйонів гривень. Соціальні набори обіцяють розфасувати до наступного тижня. І з понеділка роздаватимуть їх пенсіонерам, старшим за 75 років.

«Почнемо наступного тижня. Доставляти будемо технікою комунальних підприємств, Розносити за адресами будуть співробітники департаменту соціального захисту та міської ради», - розповів директор Департаменту соціального захисту населення Андрій Ремпель.

Вартість одного набору - 270 гривень. Кожен пенсіонер віком 75+ отримає по два пакунки.