13:51, 31.05.2020

Трьох зниклих дітей знайшли вночі на вершині терикону. У пошуку брали участь 200 осіб

Троє хлопчиків у віці 3, 4 і 5 років зникли вчора, 30 травня, в Добропіллі.

поділитись:
Трьох зниклих дітей знайшли вночі на вершині терикону. У пошуку брали участь 200 осіб - фото 1

Вчора близько 21.00 у Добропільське відділення поліції звернувся чоловік, який розповів, що зникли двоє його синів і племінник.

Як виявилося, він з дітьми приїхав до рідних у Добропілля з Покровську. Дорослі пішли збирати вугілля з териконів, а малюків залишили на дідуся. Коли батьки повернулися, дітей ніде не було. Перші три години зниклих дітей рідні шукали самостійно, але без результатно.

За сигналом тривоги на пошуки дітей була піднята поліція Добропілля і Покровська. На місце прибув начальник поліції Донецької області Микола Семенишин і керівництво главку. Інформацію про зникнення дітей розмістили у соцмережах, і сотні людей посеред ночі прийшли на допомогу правоохоронцям.

До пошуків приєдналися місцеві жителі, в тому числі ветерани АТО і Афганістану, мисливці, представники місцевої влади.

Поліцейські і добровольці розділилися на пошукові групи, які обстежили місцевість з тепловізорами і собаками. Територія пошуків охоплювала десятки кілометрів, в тому числі ставок, пруд, терикон і дачне селище.

Вийти на слід дітей допомогли кінолог зі службовою собакою. Слід привів до терикону. А знайшли малюків двоє місцевих молодих хлопців.

«Ми піднімалися на терикон і почули, як хтось гукає: « Мама, мама». Побігли, а вони в кущах стояли на самій вершині. Не плакали, але були дуже налякані, втомлені і їх сильно трясло від холоду», - розповідають добровольці Антон і Олександр.


Замерзлих і голодних дітей завернули в куртки і нагодували. Малюків доставили в лікарню на обстеження. З хлопчиками все добре, їхньому здоров'ю нічого не загрожує.

Вирішується питання про притягнення батьків до адміністративної відповідальності.

«Поліція Донеччини висловлює подяку всім небайдужим громадянам, які допомагали в пошуках трьох маленьких дітей. Завдяки нашій взаємодії і рішучим, узгоджених дій хлопчиків повернуті додому», - зазначив Микола Семенишин.
Трьох зниклих дітей знайшли вночі на вершині терикону. У пошуку брали участь 200 осіб - фото 18621
Трьох зниклих дітей знайшли вночі на вершині терикону. У пошуку брали участь 200 осіб - фото 18622