18:40, 13.08.2019

Туалет під вікнами

Туалет під вікнами 13.08.2019

поділитись:
Туалет під вікнами - фото 1
На Лівобережжі під будинком в одному з дворів люди напідпитку майже щодня справляють потребу під вікнами. Мешканка 1 поверху обурена. Як можна вирішити цю проблему?

Показувати обличчя пані Катерина побоюється. У її дворі часто збираються люди напідпитку. Поряд з вікнами пенсіонерки аварійний вихід з будинку. Саме тут з'явилася імпровізована вбиральня.

«В туалет приходят. Одного мужчину я ловила трижды» - рассказывает женщина.


Сергій мешкає у сусідньому домі. І він сам не проти посидіти з пивом на свіжому повітрі. Але чоловіка дратує, що тут немає столу для настільних ігор, неправильно розташовані дитячий і спортивний майданчики. І - головне, чому у дворі не встановили біотуалет?


«Получается пиво можно пить только дома? Заблокировали везде - взял бутылку и беги домой, чтобы никто не видел, а человеку хочется попить пивка, покушать рыбки, посидеть, поговорить. Мы же всё таки демократическая страна и стремимся в Европу, правильно? В таких местах для людей ставят биотуалеты. О народе никто не думает! Зачем тогда созлавалось вот это ОСМД вообще?» - возмущается мужчина.


Коли під'їзди не зачинялися, люди в них влаштовували вбиральні, згадує мешканка іншого будинку. Компанії напідпитку дуже дратують місцевих, проте що з цим робити - не знають. У поліції нагадують, розпивати спиртні і слабоалкогольні напої, а також пиво в громадських місцях, зокрема на подвір'ї багатоповерхівок, заборонено. А щоб прибрати вбиральню посеред двору, правоохоронці радять звертатися до дільничного.