18:00, 05.11.2019

Тяжка спадкова хвороба – як допомогти дитині в такому разі?

Тяжка спадкова хвороба – як допомогти дитині в такому разі? 05.11.2019

поділитись:
Тяжка спадкова хвороба – як допомогти дитині в такому разі? - фото 1

Вони мріють про повноцінне життя для доньки! У дворічної Маші з Костянтинівки важкий ступінь туговухості. Захворювання передалося їй від батьків із вадами слуху. Аби дівчинка могла чути та розмовляти, їй потрібно встановити слухові апарати. Та оплатити сучасні пристрої батьки не в змозі.

Спілкуватися інакше вони не можуть. Батьки не чують і не говорять. А нещодавно й у дівчинки виявили спадкову туговухість. Через хворобу – щоденні незручності. Їм важко у громадському транспорті і ЖЕКу, в банку і магазині. Дорослі до таких ситуацій звикли, але для своєї доньки мріють про інше життя.

Почути навколишній світ дитині допоможуть слухові апарати. Тільки-но оплатити такі пристрої сім'я не в змозі. Вони живуть на соціальну допомогу. А тата не беруть на постійну роботу.

Брак грошей їх не зупинив. Вихід знайшла бабуся. Дізналася, що слухові апарати дітям купує Фонд Ріната Ахметова і звернулась на гарячу лінію. Дворічній Маші допомогли.

Щоб допомагати дітям із вадами слуху, Фонд Ріната Ахметова створив проєкт «Тепер я чую». Завдяки йому вже встановлено понад сто п'ятдесят високочутливих слухових апаратів.