23:01, 09.01.2020

У аптеці Покровська реалізовували заборонені лікарські препарати

Більше 20 тисяч гривень та понад 400 блістерів з кодеїновмісними таблетками вилучили співробітники Покровського відділу поліції під час проведення обшуку в одній з місцевих аптек.

поділитись:
У аптеці Покровська реалізовували заборонені лікарські препарати - фото 1

Співробітники Покровського відділу поліції отримали оперативну інформацію про те, що в одній з аптек міста можна придбати без рецепту комбіновані лікарські препарати, що містять наркотичну речовину.

Під час проведення обшуку, поліцейські виявили та вилучили лікарські препарати, які реалізовувались з порушенням вимог чинного законодавства та гроші.

Вилучене спрямовано на експертизу, після проведення якої буде дана правова оцінка діям причетних до правопорушення осіб.

За фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 320 «Порушення встановлених правил обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів» Кримінального кодексу України. Покарання, передбачене санкцією статті, - позбавлення волі на строк до 3 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років. Триває досудове розслідування.