18:45, 05.11.2020

У Центрі Маріуполя після ремонту розмило дорогу

Дорога поплила після першого дощу. Нещодавно її відремонтували. На нашу "гарячу лінію" звернулися жителі провулка Український, що в середмісті. Мовляв, тиждень тому комунальники поклали уживаний асфальт. А вже за декілька днів через негоду на вулиці залишилося тільки каміння.

поділитись:
У Центрі Маріуполя після ремонту розмило дорогу - фото 1

Центр Маріуполя, провулок Український неподалік камерної філармонії. Ще місяць тому тут не було жодного покриття, розповідає пані Тетяна. Звернулися до комунальників. Ті оновили дорогу... старим асфальтом.

«Був перший дощ, а дивіться як її вже розмило. І все це ллється вниз і теж до нас, і вся ця вода йде до нас у двори», - обурена місцева жителька Тетяна Матер.

Місцеві кажуть - через проблеми з дорогою до них не їдуть швидка та таксі. Бо не хочуть псувати автівки.
Навіть деякі мешканці вулиці не хочуть їздити цією дорогою. Як, наприклад, Марина Ковальська. У родині автомобіль є, але на цю вулицю вони не заїжджають.

«Ми на ній не заїжджаємо тепер сюди ніколи. Ми ставимо її там, подальше і йдемо пішки».

Окрім цього, жителі бояться дощів і негоди. Борис Дем'яненко живе в кінці провулка. Розповідає, сюди стікається вода з самого верху і несе все каміння. З жінкою вони щоразу вичищають зливову каналізацію.

«Лопата, сапа, це ми все, якщо не будемо чистити, зливову трубу - заб'ється, значить, вода не буде надходити по-любому, це ж шлак».

В Автодорі ж наголошують - проблеми не бачать. Мовляв, обіцяли покласти асфальтову крихту, а не новий асфальт. Взяли матеріал під час ремонту на проспекті Будівельників.

«На зустрічі було відразу сказано, що в цьому році я їм покласти ніяк не зможу асфальт, тому що дуже багато роботи. Те, що ми обіцяли людям, виконали. Зняли верхній шар глини, вивезли це сміття, отсипали крихту, вировняли. Так ми робимо скрізь і люди дуже задоволені», - зазначив заступник директора ККП "Маріупольавтодор" Альберт Соколов.

Тому наново міняти покриття, принаймні цьогоріч не будуть.