17:20, 14 лютого

У День святого Валентина, маріупольці зізнавалися у коханні своїм найдорожчим людям

Троянди, хризантеми, тюльпани та іриси. Сьогодні у тренді - будь-які букети.

поділитись:
У День святого Валентина, маріупольці зізнавалися у коханні своїм найдорожчим людям - фото 1

Пані Ірина - продавчиня квітів. Каже - зранку покупців ще не багато, ввечері - буде більше.

"Одні взяли у мене ось такий ось букетик із трояндами та з тюльпанами і взяли нарциси з ірисами. Ну і все поки що. Поки люди ще на роботі, мабуть".

Жовті, білі, червоні та фіолетові. Повітряні кульки можна купити від двадцяти п'яти гривень.

"Кульки в нас різні є - є сердечка, є квіточки. Кульки добре йдуть. Ну в основному звичайно діти беруть, а й дорослі теж."

А ось Христина та Володимир відтепер святкуватимуть одразу дві дати. Вважають - день святого Валентина буде оберігати їх кохання. Познайомилися в інтернеті, зустрічалися - понад рік, розповідають молодята.

До Дня закоханих у "Мультицентрі" відкрили нову залу для одружень. Поки - в тестовому режимі. І Христина з Володимиром - уже третя пара за сьогодні. Приблизно за місяць у це приміщення переїде Лівобережний відділ державної реєстрації актів цивільного стану.

"Сьогодні у нас спільно з Лівобережним РАЦС організовано тут урочисте одруження, заплановано близько 6 пар, які сьогодні будуть зареєстровані в рамках нашого "Мультицентр".

Також жителі району, у яких є спільні діти або довідка про вагітність, ще встигають одружитися саме сьогодні. Лівобержений РАГС працюватиме до півночі. Адже справжнє кохання - поза часом!